In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Lëndohet Valon Berisha, publikon fotografinë e këmbës së shqyer (FOTO)

me 23 Shtator 2021 ora 08:42

U Kopjua

Futbollisti i Kosovës Valon Berisha, do të mbetet disa javë jashtë fushës.

Kjo për shkak të një lëndimi që ai pësoi në sfidën mes Lille.

Berisha u detyrua të largohet herët nga loja pasi që futbollisti kundërshtarë ia shqeu këmbën.

Lojtari i ekipit francez Reims para disa ore ka publikuar një fotografi ku duket këmbë e qepur dhe në një gjendje të rëndë, që do t’i duhet kohë për t’u rikuperuar.