Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Linda Halimi provokon, duke ekspozuar të pasmet e bujshme

me 24 Mars 2022 ora 16:28

U Kopjua

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj, ku në të shumtën e rasteve nuk mungojnë edhe paraqitjet provokuese.

Një gjë të tillë këngëtarja me prejardhje nga Vitia e ka bërë në imazhin e fundit që e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo ka publikuar një fotografi nga pushimet që po shijon në Miami të Floridas, ku shihet teksa freskohet në pishinën e një resorti luksoz.

Linda ka vënë në pah të pasmet e saj të bujshme, të cilat i ka ekspozuar vazhdimisht që pas ndërhyrjes BBL.

Ajo iu nënshtrua kësaj ndërhyrje për transferimin e dhjamit nga barku në vithe, në shtator të vitit të kaluar.

Nga fotografitë që bukuroshja ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, shihet dukshëm ndryshimi pas operimit në fjalë.

Këngëtarja Halimi mbetet edhe një shembull i mirë i shumë femrave, për mënyrën se si ka ndryshuar stilin e jetesës, duke humbur dhjetëra kilogramë dhe ndërtuar një trup fin.