Kulturë

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

LIVE: Shorti i Ligës së Kampionëve

13:13 / 13 Dhjetor 2021

U Kopjua

Ekipet si kampioni në fuqi Chelsea, Real Madrid, Liverpool, Manchester City, Manchester United dhe PSG do t’i mësojnë kundërshtarët e tyre në 1/8 e finales së Ligës së Kampionëve, në shortin që do të mundë ta ndiqni drejtpërdrejt në Kosova.LIVE

Ju lutemi ta rifreskoni faqen për t’i parë çiftet.

Ekipet në short:

Fituesit e grupeve: Ajax, Bayern Munich, Juventus, Lille, Liverpool, Manchester City, Manchester United, Real Madrid

Vendet e dyta në grup: Atletico Madrid, Benfica, Chelsea, Inter Milan, Paris Saint-Germain, RB Salzburg, Sporting CP, Villarreal