Kulturë

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Loredana kalon të dielën me vajzën Hanën, e publikon këtë fotografi

18:17 / 28 Shkurt 2021

U Kopjua

Loredana publikon fotografi dhe video të shumta nga karriera e saj dhe jeta personale.

Sot ka postuar një foto me vajzën Hanën, teksa shihet se është duke kaluar momente të bukura pranë saj e këtë e dëshmon më së miri edhe mbishkrimi që i ka venë postimit.

“E dua të dielën”, ka shkruar reperja.

Ndryshe, pas një kohë mospajtimesh me Mozzik, çifti janë bashkuar sërish madje ata javën e kaluar e kaluan në Dubai për pushime bashkë me vajzën e tyre.