In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Luana, e thjeshtë por seksi në fotot e fundit

me 19 Maj 2020 ora 10:29

U Kopjua

Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca ka postuar disa foto në Instagram ku është paraqitur më shumë pak grim

Bukuroshja shqiptare e cila këto ditë ishte edhe në disa ballina të revistave turke, duket seksi edhe kur paraqitet zakonshëm.

Këngëtarja, ashtu sikurse shumica e artistëve në botë ka vazhduar vetizolimin në shtëpi të saj, por jo edhe që ka qëndruar duarkryq në karrierën e saj.

Luana në këtë kohë ka realizuar një këngë me videoklip me titull “Pa panik”, kurse tani ajo pritet që të vazhdojë me emisionin e saj “Take me Out Albania”, një emision ky i lënë në gjysmë shkaku i pandemisë globale COVID-19.