Kulturë

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

“Ma e mira” nga Dagz, PM, Ermali e Lumi ‘shpërthim klikimesh’ në Youtube

13:23 / 18 Korrik 2022

U Kopjua

“Ma e mira” mban titullin bashkëpunimi mes Ermal Fejzullahut, Lumi B, Dj Pm dhe Dj Dagz.

Kënga me super ritëm, një projekt tipik veror po pëlqehet me të madhe.

Bashkëpunimi i cili ka vetëm një ditë që është lansuar ka arritur të kalojë shifrën e një milionë klikimeve në platformën Youtube.

Nëse nuk e keni dëgjuar akoma, të plotë e gjeni në vijim.