Kulturë

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Macja hyn në krevatin e fëmijë dhe luan me lodra – videoja bëhet virale

11:32 / 16 Korrik 2022

U Kopjua

Macet janë kafshë mjaft dinake dhe të shkathët që dinë të thyejnë rutinën.

Njëra prej tyre hyri në dhomën e fëmijëve dhe u shtri pranë foshnjës që flinte në krevat fëmijësh dhe filloi të luante me putrat e saj me xhiron shumëngjyrëshe.

Kalimi i saj u regjistrua nga një aparat fotografik i vendosur sipër djepit dhe lumturia nuk zgjati shumë sepse kotele lozonjare zgjoi foshnjën.

“Kush do ta fajësonte atë? Shtrat i butë, lodra shumëngjyrëshe. Kjo kotele mendon se është në parajsë”, komentoi një person në videon, e cila u bë virale në Reddit. /Telegrafi/