Majlinda tregon trupin e zjarrtë në xhinse farmerk

15:37 / 15 Gusht 2022

U Kopjua

Majlinda Zeka nuk është emër jo i komentuar në mediat rozë.

Bukuria e saj dhe trupi i përsosur e bënë atë të marr vëmendje gjithmonë, shkruan Kosova.LIVE.

Së fundi ajo kishte veshur një pal xhinse farmer, e qe dukej mjaftë e zjarrtë.

Kujtojmë Majlinda u bë e njohur për publikun pas lidhjes së saj me reperin Majk me të cilin ka një fëmijë./Kosova.LIVE.