In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Majlinda Zeka feston sot ditëlindjen,kjo është mosha e saj

me 13 Maj 2022 ora 09:32

U Kopjua

Majlinda Zeka konsiderohet si njëra nga modelet më të suksesshme në Kosovë njofton Kosova.LIVE.

Fokusi kryesor i mediave dhe fansave plot herë bie tek jeta e saj personale.

Ndërsa sot për modelen sot është një ditë e veçantë,pasi se ajo sot feston ditëlindjen e saj të 28-të.

Nga miqtë dhe fansat e saj Majlinda mori nga storiet në Instagram dhe qe i publikoi në InstaStory.