Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Majlinda Zeka pozon e zjarrtë nga dhoma e gjumit

me 24 Maj 2022 ora 15:54

U Kopjua

Majlinda Zeka gjithmonë komentohet për pozat provokuese që bën.

Ajo për ndjekësit e saj nuk ndalet duke qenë e afërt në shumë aspekte, ku gjithmonë duket bukur.

Këtë herë, me një veshje provokuese ndan një imazh të zjarrtë nga dhoma e gjumit.

Mos të harrojmë, ajo është nënë dhe vazhdon të dallohet me linjat e trupit.