Marigona sjell foto me barkun e rrumbullakosur në ditët e fundit të shtatzënisë

10:18 / 11 Gusht 2022

U Kopjua

Marigona Krasniqi dhe Robin Krasniqi pritet të bëhen prindër për herë të parë.

Derisa dje, për ditëlindjen e 27 Marigona publikoi disa foto me barkune rrumbullakosur.

Me fustan të bardhë, ajo duket mahnitëse.

Shtatzënia e ka zbukuruar edhe më shumë./InfoKosova/

Shiko foton: