In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Mblidhet sot KQZ-ja, certifikohen rezultatet e zgjedhjeve për Prizren dhe Kllokot

me 1 Dhjetor 2021 ora 13:33

U Kopjua

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të mblidhet sot për të certifikuar rezultatet e zgjedhjeve për komunën e  Prizrenit dhe Kllokotit.

Kjo është bërë e ditur përmes një njoftimi për media.

“Ju njoftoj se sot (e mërkurë, 1 dhjetor, ora 15:00) Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mban mbledhjen e radhës. Në rend të ditës është certifikimi i rezultateve përfundimtare të raundit të dytë të Zgjedhjeve për Kryetar të Komunës së Prizrenit dhe Kllokotit”, thuhet në njoftim