In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Mbrojtësi i Arsenalit ‘riparon’ dy dhëmbët e tij pasi i humbi ndaj Brighton

me 4 Tetor 2021 ora 09:36

U Kopjua

Një ngjarje e çuditshme ndodhi në ndeshjen mes Arsenal dhe Brighton.

Mbrojtësi i Arsenalit, Gabriel humbi dhëmbin e tij pas një dueli me portierin kundërshtar, shkruan Kosova.LIVE.

Pas ndeshjes ai u pa duke e kërkuar dhëmbin e tij nëpër fushë.

Mbrojtësi i Arsenalit, Gabriel e ka tejkaluar tashmë këtë problem dhe ka riparuar dhëmbët e tij.