In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Me pamje të ‘nxehta’ në klip, Loredana dhe Mozzik publikojnë këngën e re

me 23 Shtator 2021 ora 12:19

U Kopjua

Loredana dhe Mozzik janë dyshja më e komentuar në mediet rozë.

Edhe pse i kanë dhënë fund romancës së tyre, projektet e përbashkëta nuk kanë të ndalura.

Së fundi, ata do të lansojnë bashkëpunimin tjetër i cili do të publikohet shumë shpejt.

“Immer wenn es regnet” do të titullohet kënga e tyre dhe kjo u bë e ditur përmes postimeve të tyre në rrjetet sociale.