In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Melinda Ademi duke bërë ‘twerk’ në mes të Zvicrës, publikohet videoja

me 11 Tetor 2021 ora 13:27

U Kopjua

Këngëtarja shqipare, Melinda Ademi, është duke shijuar koncertet e saj dhe atmosferën që po e krijon.

Melinda ishte e ftuar në një koncert në Zvicër ku performoi në mënyrën e saj më të veçantë, shkruan Kosova.LIVE.

Gjatë performancës nuk mungoi edhe vallëzimi ku provokoi ndjekësit me ‘twerk’.

Kjo video u publikua në rrjetet sociale dhe padyshim se u bë virale.