Melisa Lleshi vjen me ‘Adios’

11:16 / 07 Korrik 2022

U Kopjua


Ashtu siç kishte paralajmëruar, Melisa Lleshi ka publikuar projektin e ri muzikor.

“Adios” mban titullin kënga e re e këngëtares.

Për tekstin e këngës është kujdesur vet Melisa, ndërsa për producimin e këngës ‘Dua Hit Entertainment’.

E shoqëruar me videoklip “Adios” është publikuar në Youtube dhe në linkun e mëposhtëm mund ta dëgjoni të plotë. /Kosova.LIVE.