In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Mes lotësh e emocionesh, këngëtarja e njohur e lë Kosovën

me 14 Shtator 2021 ora 14:37

U Kopjua

Edita Sopjani po nisë një kapitull të ri

Këngëtarja pas martesës, siç ka paralajmëruar do të vazhdojë jetën pranë bashkëshortit të saj në Gjermani.

Ajo u përshëndet disa ditë më parë me kolegët e Radio Televizionit të Kosovës ku shërbeu si prezantuese për afro gjashtë vitesh.

Me shumë emocione, ajo përmbylli eksperiencën si prezantuese televizive dhe pak ditë pas, radha ka qenë për të fluturuar drejt Gjermanisë.

Edita sot ka lënë Kosovën duke u nisur drejt shtetit gjerman.