In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Mësohet se çfarë i tha JOSHUA, Pulevit gjatë matjeve: Mos fol shumë…

me 11 Dhjetor 2020 ora 21:36

U Kopjua

Nesër është nata e gjigantëve të boksit profesionist në kategorinë e rëndë, Joshua dhe Kubrat Pulev.

Me fillim nga ora 22:30 do të zhvillohet meçi i madh i boksit ndërmjet kampionit të botës në peshën e rëndë, Anthony Joshuas dhe atij bullgar, Puleve.

Gjatë matjeve të sotme ka ndodhur një përleshje e vogël mes boksierëve, ku “Sky Sports” zbuluan edhe bisedën mes dy gjigantëve të këtij sporti.

“Mos fol shumë, të tregoj unë ty nesër”, dëgjohet duke i thënë Joshua kundërshtarit të tij.