In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Meta takohet me Haradinajn

me 25 Nëntor 2021 ora 10:08

U Kopjua

Në ditën e dytë të qëndrimit të tij në Kosovë presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta sot qysh në mëngjes ka takuar kryetarin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj.

Gjatë këtij takimi mediet u lejuan të marrin vetëm pamje.

Pas Haradinaj, presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta do të takohet edhe me kryeparlamentarin e Kosovës, Glauk Konjufca dhe liderin e PDK-së, Memli Krasniqin.