Kulturë

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Mihrija dëshiron ta rrisë Naimin, e fut në këtë vend

09:13 / 04 Gusht 2022

U Kopjua

Mihrije Braha është “nëna” e çudirave, këngëtarja e njohur kosovare është mjaftë origjinale dhe ka një sens karakteristik humori.

Në një video në Tik-Tok, Mihrija i thotë të shoqit, Naimit, që të futet në një serë, pasi mund të rritet, se ajo po ka qejf.

Naimi e dëgjon, por del shpejtë nga aty, pasi i nxehti ishte i pa përballueshëm.

Çifti, vijojnë ta shijojnë jetën dhe çdo moment së bashku në jetë dhe skenë.