In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Miliarderja Kendall Jenner lë nam, s’di të presë një kastravec

me 13 Maj 2022 ora 17:16

U Kopjua

Kendall Jenner, modelja miliardere e familjes Kardashian është bërë lajm kudo në rrjet. Ylli i serialit “Keeping Up With the Kardashians” ka lënë nam pasi nuk di të presë as një kastravec.

Modelja e mban kastravecin në mënyrë të çuditshme teksa i thotë të ëmës se di ta bëjë dhe se është diçka tejet e lehtë.

Kris Jenner, mamaja e 5 vajzave ndër më të pasurat në botë, Kim Kardashian dhe Kylie Jenner e sheh të bijën e habitur në videon e re të bërë virale.