In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Ministri i Shëndetësisë e Milot Rashica po e përcjellin nga afër finalen ndërmjet Prishtinës dhe Ballkanit

me 29 Korrik 2020 ora 19:11

U Kopjua

Prishtina dhe Ballkani po luajnë aktualisht në kuadër të finales së Kupës së Kosovës në futboll.

Pas pjesës së parë rezultati është 1-0 në favor të kryeqytetasve.

Golin e ka realizuar sulmuesi, Otto John, pas një asistimi nga Diar Mustafa.

E në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ ku po zhvillohet kjo ndeshje, i pranishëm është edhe ylli i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica, i cili po e përcjellë nga shkallet e stadiumit këtë finale.

Poashtu ndeshjen po e përcjell edhe Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj.