In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Ministrja Haradinaj-Stublla dhe ministri Selimi sot në Luginën e Preshevës

me 9 Korrik 2020 ora 10:01

U Kopjua

Ministrja e Punëve të Jashtme, Meliza Haradinaj – Stublla, ka bërë të ditur se bashkë me Ministrin e Drejtësisë, Selim Selimi do ta vizitojnë sot Luginën e Preshevës.


Dy ministrat do të takohen me përfaqësuesit politik shqiptarë, disa biznese lokale, dhe rininë e studentët – për t’u njoftuar nga afër me kushtet dhe pozitën e tyre atje, shkruan Kosova.LIVE

Postimi i plotë i saj:

Sot në një delegacion të përbashkët me Ministrin e Drejtësisë së Republikës së Kosovës, z.Selim Selimi, vizitojmë Luginën e Preshevës.

Do takohemi me përfaqësuesit politik shqiptarë, disa biznese lokale, dhe rininë e studentët – për t’u njoftuar nga afër me kushtet dhe pozitën e tyre atje.