In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Momenti kur Paul Pogba ‘shpërtheu’ ndaj Benjamin Pavard, çfarë reagimi i ashpër nga mesufshori!

me 11 Tetor 2021 ora 08:56

U Kopjua

Paul Pogba ishte i zemëruar me Benjamin Pavard pasi shoku i tij i skuadrës në kombëtaren e Francës nuk i erdhi në ndihmë ndërsa ai ishte nën presion në finalen e djeshme të Ligës së Kombeve ndaj Spanjës.

Pogba ishte në presion kur rezultati ishte 0-0 dhe superyllit të United iu ofrua pak mbështetje nga shokët e skuadrës, Pavard dhe Jules Kounde, përcjell Kosova.LIVE.

Mesfushori francez 28-vjeçar nuk ishte aspak i impresionuar me paaftësinë e Pavard për ta ndihmuar atë nga situata e ndërlikuar, e cila nxiti një reagim të furishëm nga Pogba.

Trajneri francez, Didier Deschamps menjëherë reagoi duke u munduar ta qetësojë Pogban.