In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Morena ju “trullos” me foton e fundit

me 24 Prill 2020 ora 09:05

U Kopjua

Këngëtarja dhe bukuroshja Morena Taraku po vazhdon ta mbajë veten në fokus pavarësisht vetizolimit

Këngëtarja sapo ka lansuar një këngë që më shumë është një diss për gazetarët në Kosovë se sa një kngë për klikime, ka vazhduar që të postojë foto seksi në profilin e saj në Instagram.

E tillë është dhe foto e saj e fundit.

“Rri n’shpi dhe dëgjo F… u’r Location”, shkruan Morena derisa paraqitet me bikine që theksojnë format e saj.

Morena është në vetizolim në Stamboll pasi që pandemia Covid-19 e ka zënë atë në metropolin turk. /Kosova.LIVE/