In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Morena lënë nam në rrjet, hap këmbët para fansave

me 23 Shkurt 2021 ora 10:30

U Kopjua

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku ka postuar dje disa foto tepër provokative

Bukuroshja kosovare është parë e shtrirë në një komode, derisa duket se nuk ka mundur të qëndrojë pa i hapur këmbët.

Kjo është njëra nga fotot e saj provokative të saj derisa poshtë fotografisë ajo vetëm ka postuar një emotikon zemër ngjyrë kafe.

Kujtojmë se Morena thuhet se ka hapur një biznes në Turqi e ku shet gjëra të tekstilit me inicialet e saj.