In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Morena provokon me të brendshme

me 24 Shkurt 2021 ora 11:21

U Kopjua

Këngëtarja njihet për paraqitjet e saj provokuese.

Sapo ka publikuar një imazh veshur në të brendshme e cila ka ekspozuar nga asetet e saj.

Morena Taraku e ka publikuar në profilin e saj në Instagram fotografinë e cila shihet duke mbajtur një qenush në dorë i cili merr vëmendje me veshjen me ngjyrë të njëjtë si këngëtarja.

Ajo nuk ka publikuar ndonjë mbishkrim në fotografi vetëm se e ka postuar, teksa shihet se ka kombinuar dukjen me një kapelë në kokë dhe flokë të gjata me ngjyrë të zezë.

Ndryshe, Morena ka shpeshtuar fotografitë joshëse duke marrë vëmendjen e fansave dhe ndjekësve në rrjete sociale.