In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Morena Taraku paralajmëron: Jam tu gatu pite me hite

me 11 Mars 2020 ora 10:33

U Kopjua

Morena Taraku si duket nuk po qëndron kot pasi është duke përgatitur muzikë të re.

Ish-Missi dhe modelja e njohur e cila prej kohësh është larguar nga Kosova për të filluar një jetë të re në Stamboll, ka bërë një paralajmërim për adhuruesit e saj, shkruan Kosova.LIVE.

Në një postim në InstaStori Morena ka treguar se është duke incizuar muzikë të re teksa paralajmëron se do të jenë hite.

“Domethënë jam tu gatu pite me hite”, ka shkruar Morena duke mos dhënë më shumë detaje.

Kujtojmë që “Missed Call” mban titullin lansimi i saj i fundit që u publikua kohë më parë./Kosova.LIVE/