In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Morena Taraku u dedikon tatuzhin e ri fansave të saj

me 13 Dhjetor 2020 ora 21:04

U Kopjua

Morena Taraku u ka dedikuar një tatuazh fansave të saj.

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku është ndër femrat e dashura për publikun, shkruan lajmi.net.

Teksa dashurinë për fansat e saj e shpreh mjaft shpesh, ajo së fundmi ka dashur ta vë në trupin e saj atë.

Përmes një tatuazhi Morena ka dashur që fansat e saj të dijnë se sa falënderuese është ajo.

Në foton e postuar në Instastory shihet dora e Morenës teksa ishte në përfundim të tatuazhit.

“I dua fansat e mi”, tha ajo krahas imazhit të shpërndarë.