In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Morena u bë bionde, pasi tregoi të pasmet tani tregon gjoksin

me 27 Shkurt 2020 ora 00:09

U Kopjua

Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku ka bërë edhe një paraqitje tjetër me pamjen e re

Ajo gjatë mesditës kishte pozuar një video ku tundte vithet dhe tregonte të pasmet e saj seksi.

Kurse në mbrëmje Morena ka vendosur që të tregoj se si duket para në dukjen e saj si biondinë.

“Sapo nënshkrova për Barbie”, ka shkruar ajo poshtë kësaj fotografie.

Morena në një foto tjetër mbrëmë që e ka postuar në InstaStory duket se është në përgatitje për të realizuar një këngë të re.