In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Mos bërtit a more vesh – Vjosa Osmani përplaset me deputetin e LDK’së

me 25 Mars 2020 ora 14:25

U Kopjua

Kanë shpërthyer përplasjet mes kryeparlamentares Vjosa Osmani dhe deputetëve, të cilët donin replikë pas fjalës së Kryeministrit Albin Kurti.

Kryeministrit, në seancën ku pritet të votohet për shkarkimin e tij, i kanë replikuar deputetët e LDK’së dhe AAK’së pas fjalës së tij.

Dikush nga ta më tej deshi të merrte prapë fjalën, e Osmani tha se s’mund t’ia jap një minut sepse po e repsekton rregullorën e Kuvendit.

“Mos bërtit deputet. Mu askush s’ka nevojë me më tregu cka me bo, a morëm vesh”, tha Osmani, duke bërtitur./Kosova.LIVE/