In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Ndahen sërish Arbenita dhe Fero?

me 21 Shtator 2021 ora 10:08

U Kopjua

Çifti Arbenita Ismajli dhe Fero u bënë prindër për herë të parë në muajin e prill.

Qysh nga ajo koha ata i qëndruan njëri-tjetrit pranë për çdo moment, kjo u bë e ditur edhe nga postimet e tyre në rrjetet sociale njofton Kosova.LIVE.

Mirëpo, një veprim që habiti ndjekësit ishte se Fero dhe Arbenita kanë larguar njëri-tjetrin nga rrjetet sociale.

Mjaftoi kjo që të aludohet se përsëri çifti i kanë prishur raportet edhe pse nuk është hera e parë që dyshja bëjnë një veprim të tillë.