Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Në vendin e çastin e duhur, këta njerëz realizuan foton perfekte

me 1 Tetor 2021 ora 09:22

U Kopjua

Ndonjëherë nuk duhet të presim momentin perfekt për të kapur një foto.

Disa njerëz janë shumë të shkathët për të kapur celularin apo kamerën . disa të thjeshtë thjesht janë në vendin dhe momentin e duhur për të realizuar shkrepjen në mënyrë të përkryer. Sido që të jetë, fotot tërheqin menjëherë vëmendjen dhe marrin mijëra pëlqime në rrjetet sociale. Ja disa foto ‘perfekte’:

Gjalpi sot në mëngjes m’u duk si një burrë i lumtur
Ky Kivi ka vetëm një farë…
Kjo është mënyra si djersin dora ime
Ky qen po perpiqet te kape topin
Si do duket djali im me floket e mi…
“Photo bomb level”,duket e adhurueshme
Këmbët e mia, pas 5 orëve ngjitje me biçikletë në mal
Po shkrepja një foto të ylberit, kur….