In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Një tjetër puthje mes banorëve në shtëpinë e “Big Brother VIP”

me 23 Nëntor 2021 ora 10:01

U Kopjua

Vëllai i Madh” i ka kërkuar banorëve që të luajnë një nga komeditë më të famshme shqiptare.

Ata do të rikthejnë edhe njëherë në skenë “Pallatin 176”.

Teksa po përgatisnin provën javore, DJ PM dhe Sarah në rolin e tyre si Elsa me Fredin  kanë shkëmbyer një puthje mes njëri-tjetrit.

Kjo puthje shkaktoi shumë reagime pozitive dhe nga banorët e tjerë.

Kujtojmë që ditën e djeshme në orët e para të mëngjesit ata shkëmbyen puthjen e parë, pas shumë debateve e ulje-ngritjeve në marrëdhënie.