In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Nora Istrefi me lëvizje provokuese në fustanin e ngushtë

me 28 Maj 2020 ora 09:38

U Kopjua

Nora Istrefi shfaqet në një fustan të ri të dizejnuar nfga Valdrin Sahiti dhe duket e mrekullueshme.

Duket se Nora Istrefi i ka ndenjur gati trupit të saj gjatë kohës sa ishim në karantinë.

Këngtarja është shfaqur me forma të mrekullueshme të trupit në fustanin super të ngushtë derisa po bënte prova tek miku i saj i mirë, dizajneri Valdrin Sahiti.

Në një video të postuar nga Sahiti në Instagram, Nora shihet duke e provuar e reklamuar fustanin rozë.

Ajo duket bombastike derisa lëviz me flokë të lëshuar dhe grim shumë të thjeshtë, teksa ka të mbathur një palë sandale elegante me ngjyrë të zezë.

View this post on Instagram

@noraistrefi wearing @valdrinsahitiofficial Dress 😍

A post shared by MPM (@mespermes) on