In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Oriola Marashi tërheq vëmendjen e veshur me të kuqe

me 12 Tetor 2020 ora 20:24

U Kopjua

Oriola Marashi ka publikuar disa Instastory ku duket provokuese.

Modelja e njohur shqiptare Oriola Marashi ka vendosur ta ngacmoj edhe njëherë imagjinatën e ndjekësve, shkruan lajmi.net.

Oriola kishte publikuar disa Instastory nga mbrëmja e kaluar, ku po darkonte me shoqërinë e saj. Ajo mund të shihet e veshur me një bluzë ngjyrë të kuqe ku po i tregonte format e saja bombastike.

Modelja më pas publikoi një video tjetër ku shihet të ecte rrugëve, e duke pozuar për kamerën.

Oriola është mjaft aktive dhe e përndjekur në llogarinë e saj në Instagram ku mledh rreth 500 mijë ndjekës.