In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Pamje: Asllani i shënon dy gola kundër serbëve të Crvena Zvezdës

me 24 Nëntor 2021 ora 15:41

U Kopjua

Kristjan Asllani shënoi dy gola në ndeshjen e djeshme të Empoli U19 kundër bashkëmoshatarëve të Crvena Zvezda.

Skuadra italiane fitoi 5-0 dhe kaloi në raundin e tretë të UEFA Youth League, ndërkohë që mesfushori i Shqipërisë U21 realizoi golin e dytë dhe të katërt të ndeshjes.

Të dytin Asllani e realizoi me penallti. Empoli ka publikuar ditën e sotme edhe videon e golave të ndeshje dhe normalisht nuk mungojnë ato të mesfushorit shqiptar.