In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Pamje nga vendi i aksidentit ku vdiqën 3 persona

me 26 Mars 2020 ora 22:44

U Kopjua

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur rreth orës 19:00 në autostradën Prishtinë-Shkup, në pjesën afër fshatit Babush të Ferizajt.

Sipas Policisë së Kosovës, në këtë aksident kanë humbur jetën tre persona.

Në këtë aksident janë përfshirë 3 vetura.

Kosova.LIVE ka siguruar fotografi nga vendi i ngjarjes, në të cilat shihet se në vendin e ngjarjes përveç ekipeve policore janë edhe njësiti i Zjarrfikësve dhe ekipet mjekësore.

Autostrada në pjesën ku ka ndodhur aksidenti është bllokuar.

Këto janë pamjet dhe fotot nga vendi i ngjarjes.