Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

PAMJE SHQETËSUESE: Bëhen kërrsh dy vetura e një traktor në Çagllavicë

me 21 Qershor 2022 ora 11:34

U Kopjua

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të këtij mëngjesi në Çagllavicë, shkruan Kosova.LIVE

Siç merr vesh Kosova.LIVE në këtë aksident janë përfshirë dy vetura dhe traktori.

Sipas të njejtave burime nga ky aksident nuk ka të lënduar, ndërsa Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes.

Arsyet e këtij aksidenti ende nuk dihen.

PAMJE: