In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Pamjet që ta tundojnë palcën kurrizore nga ‘Old Trafford’ kur brohorisin të gjithë ‘SIUUU’, gjatë festës së CR7

me 12 Shtator 2021 ora 10:44

U Kopjua

Madje as Cristiano Ronaldo nuk mund ta besonte sa perfekt shkoi debutimi i tij i dytë me Manchester Unitedin.

”Nuk prita të shënoja dy gola,” tha legjenda portugeze pas ndeshjes.

”Prita një por jo dy. Ishte një moment i pabesueshëm.”

Qartazi ishte.

Ronaldo shënoi dy gola derisa Unitedi mposhti Newcastlen 4-1 në ‘Old Trafford’.

Një moment interesant dhe drithërues është piketuar pas golit të tij të dytë.

‘Old Trafford’ ishte në ekstazë derisa Ronaldo festoi me tradicionalen e tij ‘SIUUU’.

Tash, pamjet nga afër të festës së golit janë publikuar dhe janë thjesht lëkundëse.

Pasi shënoi, Ronaldo vrapoi drejt kamerës së vijës anësore para se të performonte ‘SIUUU’-n e tij.

Por ai nuk ishte i vetmi.

Pamjet kanë kapur shumicën e 72,732 personave sa ishin prezent në ‘Teatrin e Ëndrrave’ duke brohoritur ‘SIUUU’ të unifikuar.

Shikoni më poshtë.