In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

“Paranoja” me “Pishmon” e Kidës e Mozzikut

me 3 Korrik 2020 ora 14:33

U Kopjua

Kida dhe Mozzik kanë lansuar këngët e tyre të reja me titull “Paranoja” e “Pishmon”.

U deshën pesë vite që ata të bashkohen përsëri pas hitit të tyre me afër 50 milionë klikime në youtube.

Tani kënga e tyre e radhës përsëri do të fillojë më shkronjën “P” por ka një titull ndryshe “Paranoja”.

Këtë këngë dyshja e publikuan në orën 00:00 të datës 3 korrik, fiks pas 5 viteve të publikimit të “Premtimeve”.

E bashkë me këtë këngë, Kida dhe Mozzik kanë ngjitur edhe një këngë me një tjetër P, “Pishmon”.

Për të dyja këngët dyshja kanë bashkëpunuar me Mixey.