In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Përgatituni për ‘bombën’ nga Mozzik e Noizy (FOTO)

me 22 Tetor 2021 ora 08:45

U Kopjua

Kanë publikuar ne youtube super hitin nga Mozziku dhe Noizy.

Dyshja që u bë bashkë për herë të parë, kanë lansuar dje pas mesnate këngën e re që quhet ‘BonjourMadam’.

Lajmin e kanë zbuluar vet reperët pasi u lidhën live në Instagram, duke zbuluar edhe gjëra të tjera rreth tyre.

Kënga është pjesë e albumit të ri të Mozzikut, që vjen bashkë me videoklip.