In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Pishina, xhakuzi, shtatë dhoma gjumi: Shikojeni vilën milionëshe të Ronaldos në Manchester

me 10 Shtator 2021 ora 10:33

U Kopjua

Pasi u largua nga kampi stërvitor i Kombëtares së Portugalisë, Cristiano Ronaldo ka ardhur në Mançester gjatë fundjavës, ku u drejtua drejt vilës milionëshe që klubi ia mori me qira atij.

Shtëpia e re e Ronaldos ka shtatë dhoma gjumi, palestër të teknologjisë së lartë me një pishinë dhe xhakuzi.

Shtëpia gjithashtu e ka një kinema, derisa ruhet nga gjashtë anëtarë të sigurimit.

Më poshtë, mund të shihni pamjet e shtëpisë së re të sulmuesit portugez.