In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

“PM dy ditë ka dalë si klloshar”, Fifi flet e revoltuar ndaj Sarës

me 22 Nëntor 2021 ora 15:52

U Kopjua

Pasi u qetësua situata në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”, Fifi në një bisedë me Beatrix Ramosaj tregoi se do i dal gjithmonë në mbrojtje shoqërisë së saj.

Fifi para pak ore kishte një debat me Sarën, lidhur me marrëdhënien e saj me DJ PM. Pasi sipas këngëtares kosovare, ajo po luan me Pajtimin.

Ajo u shpreh se DJ PM ka dy ditë që del si “klloshar” në sytë e publikut dhe ajo po luan me atë.

Pas këtyre fjalëve, Sara shpërtheu në lot dhe situata në shtëpi u tensionua.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.