In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Pochettino: Unë zakonisht nuk festoj golat, por goli i Messit ishte i veçantë

me 29 Shtator 2021 ora 11:39

U Kopjua

Mauricio Pochettino është shprehur se ishte i lumtur për Lionel Messin, pasi shënoi golin e tij të parë për Paris Saint-Germain të martën në mbrëmje, duke e shënuar golin e dytë në fitoren kundër Manchester Cityt në Ligën e Kampionëve.

“E vërteta është se nuk bëj tifo për golat, por këtë të Messit e festova”, tha Pochettino.

Unë jam mësuar ta shoh Messin duke shënuar si një kundërshtar, por tani ai është lojtar i imi, dhe kjo është diçka e veçantë. Është diçka për të festuar”.

“Jam shumë i lumtur me këtë fitore sonte”, përfundoi Pochettino, shkruan Marca, transmeton Kosova.LIVE.