In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Policia arreston një grua llapjane, rrahu fëmijët dhe anëtarët e tjerë të familjes

me 16 Shtator 2020 ora 10:43

U Kopjua

Një femër në Podujevë është arrestuar dy ditë më parë nga Policia në Podujevë, pasi e njëjta ka ushtruar dhunë fizike ndaj fëmijëve të saj, e me pas edhe ndaj anëtarëve tjerë të familjes.


Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Ndërsa e dyshuara me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare, pasi që e njëjta ka ushtruar dhunë fizike ndaj fëmijëve të saj, e me pas edhe ndaj anëtarëve tjerë të familjes. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa e dyshuara me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, shkruhet në raport të Policisë.