In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Postimi që Baldwin kishte bërë në Instagram vetëm tri orë para se të vriste kolegen e tij

me 22 Tetor 2021 ora 12:38

U Kopjua

Alec Baldwin ka postuar një foto në Instagram vetëm tre orë para incidentit të rëndë, ku mbeti e vdekur drejtoresha e fotografisë, gjatë xhirimit të filmit më të ri të aktorit “Rust”.

Sipër kësaj fotografie të publikuar, Baldwin ka thënë se është shumë i lodhur.

Në foto, aktori ishte me një kostum kauboj, mbante një xhaketë në njërën dorë, një kapelë në dorën tjetër, dhe me të vërtetë mund të vërehej se aktorit po i mbaronte energjia.

Pak para postimit të tij në Instagram, Alec Baldwin foli  me gruan e tij, e cila konfirmoi se Baldwin (68) dukej shumë i lodhur dhe kishte rrathë të mëdhenj të zinj poshtë syve.

Kujtojmë, se aktori vrau aksidentalisht drejtoreshën e fotografisë, Halina Hutchins, gjatë xhirimeve të filmit.