In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Pranë pamjes mahnitëse, Kejvina merr gjithë vëmendjen

me 7 Korrik 2020 ora 20:31

U Kopjua

Modelja e njohur shqiptare Kejvina Kthella është një nga femrat më ‘hot’ shqiptare.

Ajo përpos që njihet për paraqitjet e saj prej modeleje, ajo është tejet aktive dhe atraktive edhe nëpër rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Me parqitjet e saj të vazhdueshme, ajo merr gjithnjë vëmendjen e publikut.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi ku është shfaqur pranë një peisazhi mahnitës, duke vënë në pah linjat e saj perfekte trupore që e karakterizojnë bukuroshen.