Presidenti i Shqiperisë Bajram Begaj bën homazhe tëk varri i Ibrahim Rugoves

09:24 / 16 Gusht 2022

U Kopjua

Presidenti i Shqiperisë Bajram Begaj ka bërë homazhe tek varri i Presidentit Ibrahim Rugova,shkruan Kosova.LIVE.

Atë e ka nderuar si udhëheqës e vizionar dhe themelues i pavarsisë së Kosovës.Dijmë qe Presidenti Begaj ishte dje në Prekaz për ta nderuar e përkujtuar Familjen Legjendare të Adem Jasharit./Kosova.LIVE.