In Medias Res

Editoriale

Bashkohuni me ne në rrjetet sociale

Kosovalive SH.P.K.
Rruga Vicianum, 2/1 Arberi
10000 Prishtine
Kosovë

Email: [email protected]
Tel: 038 753 465
Tel: 043 588 700

Presidentja Osmani pret sot në takim presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta

me 25 Nëntor 2021 ora 12:10

U Kopjua

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani do të takohet sot me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta, shkruan Kosova.LIVE.

Takimi do të zhvillohet në orën 16:00, në kabinetin e presidentes.

“Në orën 16:00, Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani – Sadriu, pret në takim Presidentin e Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta”, thuhet në njoftim.

Meta sot ka zhvilluar takim me kryetarin e Kuvendit, Glauk Konjufca, kryetarin e AAK-psë, Ramush Haradinaj dhe kryetarin e PDK-së, Memli Krasniqi.